Proaktif Dijital Yönetim ve Eğitim Sistemleri

Proaktif

Proaktif

İş Birliklerimiz

Proaktif, sunduğu en son teknolojilere dayanan bulut tabanlı projelerde ve hizmetlerde yurtiçi ve yurtdışındaki en güvenli ve kapasiteli kurumlarla işbirliğine giderek kullanıcılarına optimum ve kesintisiz çalışma ortamı sunmaktadır. Proaktif ailesi olarak seçkin yerel ve global firma işbirliklerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Ar-Ge projelerimizin yanı sıra kurumsal yazılım, sistem ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak ve altyapı temellerini oluşturmak ve güncel gelişen teknolojileri en hızlı şekilde kullanıcı firmalara ve müşterilerimize sunmak üzere sürekli yatırımlar yapılmaktadır. Bu kapsamda önemli iş birliklerine imza attığımız firmalar arasında GitHub, Vargonen, Cloudflare ve Amazon Web Services gibi global çözüm ortakları bulunmaktadır.

Amazon Web Services (AWS), dünyanın en kapsamlı ve en yaygın kullanılan bulut platformudur ve dünya çapındaki veri merkezlerinden 175'in üzerinde tam özellikli hizmet sunar. En hızlı büyüyen start-up firmaları, en büyük kuruluşlar ve önde gelen devlet kurumlarının dahil olduğu milyonlarca müşteri; maliyetleri azaltmak, daha çevik olmak ve daha hızlı inovasyon için AWS kullanmaktadır.
Cloudflare, Inc. içerik dağıtım ağı, DDoS koruması, internet güvenliği ve alan adı sunucusu hizmetleri sağlayan ABD merkezli bir şirkettir. Hizmetleri ters vekil sunucusu mantığıyla çalışarak, ziyaretçi ile barındırma hizmeti arasında yer alır. Merkezi San Francisco'dadır ve dünyadaki 124. data merkezini İstanbul’da açmıştır.
2000 yılında kurulan Vargonen, hizmete başladığı günden bu yana uluslararası iş deneyimini, sektörün en iyileri ile yaptığı iş ortaklıkları ve büyük ölçekli altyapı yatırımları ile birleştirerek, yüksek performanslı bir altyapıyı erişilebilir maliyetlerle dünyada birçok noktada sunmaktadır. Dünya üzerinde coğrafi bir şekilde dağıtılmış durumda olan 8 ayrı veri merkezinden, kullanıcılarına kesintisiz teknoloji hizmeti sunan Vargonen, acil durum senaryoları çerçevesinde yürüttüğü başarılı kriz yönetimi ile müşteri ilişkilerinde destek ve çözümü birleştirmeyi ilke edinmiştir. Vargonen, Türkiye’nin açık ara en iyi bulut servislerini sağlayan kurumudur.
GitHub, sürüm kontrol sistemi olarak Git kullanan yazılım geliştirme projeleri için web tabanlı bir depolama servisidir. GitHub özel depolar için ücretli üyelik seçenekleri sunarken, açık kaynaklı projeler için ücretsizdir. Mayıs 2011 itibarıyla GitHub açık kaynaklı projeler tarafından tercih edilen en popüler depolama servisidir.

PATENT VE MARKALARIMIZ

İnovasyon, teknoloji ve mühendislik kabiliyetlerimizin rehberliğinde yıllardır sürdürdüğümüz Ar-Ge çalışmalarımızın sonucunda markaya dönüşen ve patent almaya hak kazanan ürünlerimiz:

Meslektaşlarımız

Proaktif Dijital Yönetim ve Eğitim Sistemleri